První kroky školáků

19.09.2014 14:23

Po několika málo dnech ve škole jsme se zeptali našich prvňáčků: „Čím vás škola překvapila?“

Zde máme několik vtipných odpovědí. „Překvapilo mě, že jsme se už první den učili, že máme hodně práce, ale chodíme i ven, že můžeme psát do sešitu, že počítáme a čteme, že se neučíme jenom v lavici, že učení není těžké a baví mě, že máme prima svítící a hýbací tabuli, že máme hezky vyzdobenou třídu, že mám vlastní klíč od šatny a šatna je jiná než jsem si myslel, že máme krásnou družinu, že v jídelně mají opravdu skvělá jídla, že máme dvě tělocvičny a parádní hřiště.

Máme velkou radost, že jsou děti spokojené i s paní učitelkou a do školy se těší. Také nás potěšilo, že dětem vadí neukázněné chování některých svých spolužáků, a věříme, že se z našich nových žáků a vašich dětí stanou vzorní školáci.

Mgr. P. Plchová, Mgr. D. Čeňková

Fotografie: zsbo.rajce.idnes.cz/Prvni_kroky_skolaku