Peklománie 2014

19.11.2014 07:45

O víkendu 15. a 16. listopadu 2014 začal další ročník oblíbené Peklománie, která nabízí prohlídky čertovského světa s hranými scénkami. Návštěvníci uvidí například čertí dispečink, kde se zaznamenávají hříchy, pekelnou kuchyni, školu, lázně, mučírnu nebo komnatu samotného Lucipera.  Do letošního ročníku se zapojilo už 23 žáků naší školy. Každý z nich má v pekle svoji roli, kterou hraje velmi dobře. Vysoké nasazení, herecké nadání, slušné vystupování, spolehlivost, vytrvalost a hlavně radost ze hry – tím si Peklománie získala mnoho spokojených diváků.  Naše pekelná kniha návštěv mluví za vše. Nezbývá nic jiného než našim žákům popřát, aby ten „maratón“ (hraje se vždy od 16.30 – 20.00 hodin) po devět večerů úspěšně zvládli.

V Peklománii 2014 vystupují:

Frdlík Vojtěch – 6.B

Caplová Natálie – 6.A