Kdo by nechtěl mít interaktivní učebnici doma a zdarma…

16.10.2011 11:50

Žáci naší školy mají jedinečnou příležitost využít nabídku nakladatelství Fraus. Po jednoduché registraci mohou v tomto školním roce bez jakéhokoli závazku a zdarma používat všechny interaktivní učebnice, které naše škola vlastní.

Zde je návod na postup, jak i-učebnice získat:

1. Ve svém webovém prohlížeči zadejte adresu www.flexilearn.cz

1. Klikněte na odkaz Registrace:

1. Dále zvolíme registraci žáka:

1. Nutný je souhlas s licenčními podmínkami (k ničemu se zde nezavazujete, registrace a užívání je ZDARMA

1. Pro pokračování vyberte v nabídce naši školu:

1. Zadejte své uživatelské údaje, které si dobře zapamatujte pro přihlašování do systému. Pozor na správné zvolení hesla (počet znaků a nutnost čísla)

1. Ve svém vytvořeném profilu zvolte odkaz Aktivace licence zdarma:

1. V následující nabídce si vyberte interaktivní učebnice, které vlastní naše škola – pouze ty si budete moci zdarma stáhnout na svůj počítač. Poznáte je podle odkazu „Aktivovat licenci“

1. Vybrané i-učebnice si můžete stáhnou, nainstalovat a ZDARMA používat.

Doporučujeme především mladším žákům asistenci rodičů pro bezproblémovou instalaci.

Všem žákům naší školy přejeme opět o něco zajímavější učení.