Jízda zručnosti

18.06.2010 14:37

Jízda na kolech a koloběžkách nás velmi baví, proto každý rok v měsíci červnu pořádáme pro 1. a 2. třídy dopoledne plné soutěží, kde si každý žák ověří svou zručnost při jízdě-

- přejíždění přes překážky, slalom, opisování osmičky, přenášení předmětů, jízda do svahu. Vše probíhá v areálu školy, kde je zajištěna bezpečnost dětí a možnost využívat stálá zařízení. Žáci nejsou pouze soutěžící, ale pomáhají nám i s organizací celého závodu. Upravují  trať, připravují náčiní a počítají body. Velmi zodpovědně přistupují ke svým povinnostem.

Každý ročník měl dvě kategorie. Mezi nejlepší  patří: 1. třídy- Tereza Čiháková, Natálie Hůrková, Lenka Korandová, Karolína Ferdová , Eliška Pivcová, Jaroslav Votruba, Lukáš Hruška. 2. třídy – Šárka Herrmannová, Anežka Čermáková, Andrea Janečková, Petr Klíma, Zdeněk Joch.

Rády bychom poděkovaly rodičům za jejich vstřícnost a pomoc při přepravě kol a koloběžek ke škole.

Mgr. D. Čeňková, Mgr. P. Plchová

Fotoreportáž ZDE : zsbo.rajce.idnes.cz/Dopravni_soutez/