Atletický čtyřboj

17.06.2016 15:05

Po úspěšné reprezentaci naší školy na Poháru rozhlasu přišla další úspěšná akce – Atletický čtyřboj.

Je to atletická soutěž, ve které školu reprezentuje pětičlenné družstvo, kde každý žák musí absolvovat čtyři disciplíny (60 m sprint, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí, hod kriketovým míčkem a vytrvalostní běh na 1000m).

Naši školu reprezentovalo bohužel pouze chlapecké družstvo, které bylo složeno z žáků 9. ročníku.

Chlapci si vedli na výbornou, obsadili 1. místo v okresním kole a vybojovali si postup do krajského kola, kde se také rozhodně neztratili. Vybojovali celkově krásné 2. místo! Bohužel, postup do republikového kola si zajistil pouze vítěz, ale to bychom už asi chtěli moc.  V krátké historii to je rozhodně nejlepší výsledek žáků naší školy v atletických soutěžích. Přeji si, aby se i ostatní žáci v příštích letech inspirovali výkony a hlavně přístupem k tělesné výchově a sportu, který zajisté uplatní v životě.

Chlapcům gratulujeme k dosaženým výkonům a děkujeme za velmi úspěšnou reprezentaci.

Úspěšné družstvo chlapců: Havelka Petr, Vild Slavomír, Hokr Vojtěch, Hruška Ondřej, Völfel David

Ivo Schuster