Základní škola Borovany - Škola pro život

1. ročník atletického čtyřboje

08.10.2013 15:16

    Ve středu 2.10.2013 patřil atletický stadion při Základní škole Borovany žákům prvního stupně.

Pro děti 3., 4. a 5.tříd zde byl zorganizován první ročník Atletického čtyřboje. Závodilo se ve čtyřech disciplínách: hod kriketovým míčkem, skok daleký, 50m sprint a 400m běh.

    S organizací nám pomohli i vybraní žáci 9. ročníku, kteří se o své mladší spolužáky výborně postarali a spolu s žáky 1. a 2.tříd i povzbuzovali. Nejlepší sportovci si pak odnesli drobné ceny a sladkosti.

    Všem zúčastněným děkujeme za sportovní nasazení a příjemně strávené středeční odpoledne.

 

3.ročník chlapci dívky
místo jméno a příjmení výkon místo jméno a příjmení výkon
hod kriketovým míčkem 1. Vosika Lukáš 33m 1. Fialková Marie 17m
2. Kubeš Pavel 26m 2. Kociánová Dominika 16m
3. Hruška Vojtěch 25m 3. Nigrinová Adéla 16m
skok daleký 1. Devetter Karel 329cm 1. Maršálková Jitka 324cm
2. Vosika Lukáš 325cm 2. Fialková Marie 321cm
3. Cabák Filip 293cm 3. Tampírová Klára 274cm
50m sprint 1. Cabák Filip 8:57sec 1. Maršálková Jitka 8:54sec
2. Vosika Lukáš 8:75sec 2. Škopková Šárka 9:25sec
3. Devetter Karel 8:86sec 3. Nováková Kristýna 9:31sec
400m běh 1. Vosika Lukáš 1:27min 1. Maršálková Jitka 1:34min
2. Devetter Karel 1:35min 2. Škopková Šárka 1:38min
3. Cabák Filip 1:24min 3. Nováková Kristýna 1:39min
             
             
4.ročník chlapci dívky
místo jméno a příjmení výkon místo jméno a příjmení výkon
hod kriketovým míčkem 1. Bartizal Vojtěch 37m 1. Máchová Pavla 27m
2. Taylor Adam 33m 2. Hanzalová Vendula 22m
3. Pártl Vít 32m 3. Račáková Veronika 16m
skok daleký 1. Taylor Adam 353cm 1. Račáková Veronika 276cm
2. Krčmář Petr 350cm 2. Votrubová Klára 275cm
3. Bartizal Vojtěch 345cm 3. Hanzalová Vendula 264cm
50m sprint 1. Bartizal Vojtěch 8:05sec 1. Chmeňová Klára 8:97sec
2. Majer David 8:41sec 2. Račáková Veronika 9:10sec
3. Račák Matěj 8:44sec 3. Votrubová Klára 9:40sec
400m běh 1. Sýkora Michal 1:23min 1. Račáková Veronika 1:27min
2. Malík Václav 1:25min 2. Votrubová Klára 1:40min
3. Bartizal Vojtěch 1:28min 3. Chmeňová Klára 1:47min
             
             
5.ročník chlapci dívky
místo jméno a příjmení výkon místo jméno a příjmení výkon
hod kriketovým míčkem 1. Rychlý Tomáš 33m 1. Nošíková Nikola 29m
2. Frdlík Vojtěch 31m 2. Svěchotová Kristýna 24m
3. Graf Radek 27m 3. Hůrková Natálie 23m
skok daleký 1. Dvořák František 349cm 1. Zahálková Nikola  288cm
2. Frdlík Vojtěch 308cm 2. Martincová Eliška 280cm
3. Mrkva Michal 296cm 3. Caplová Natálie 277cm
50m sprint 1. Dvořák František 8:20sec 1. Nošíková Nikola 8:28sec
2. Frdlík Vojtěch 8:54sec 2. Svěchotová Kristýna 8:29sec
3. Mašek Lukáš 8:90sec 3. Kralovičová Adéla 8:53sec
400m běh 1. Frdlík Vojtěch 1:23min 1. Svěchotová Kristýna 1:23min
2. Mašek Lukáš 1:29min 2. Nošíková Nikola 1:30min
3. Kutta Jiří 1:32min 3. Záškodová Klaudie 1:31min

 

Fotoreportáž: zsbo.rajce.idnes.cz/Sportovni_den_2.10.2013

 

 

© 2009 double L-art

Základní škola Borovany